SPŁYW KAJAKOWY W 1. ROCZNICĘ KANONIZACJI ŚW.JANA PAWŁA II

ZAPRASZAMY CIĘ NA PARAFIALNY SPŁYW KAJAKOWY RZEKĄ OBRĄ śladami św. Ojca św. Jana Pawła II w 1. rocznicę kanonizacji

Jeśli chcesz:

• wiedzieć dlaczego kard. Karol Wojtyła każde wakacje spędzał w kajaku?
  • spróbować, jak się nocuje w namiocie blisko rzeki?
  • przeżyć piękne wakacyjne chwile w bliskości przyrody Ziemi Gorzowskiej?
  • pierwszy raz w życiu wziąć udział w spływie kajakowym,

to ten Parafialny spływ jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy Rodziny, dorosłych i młodzież!

Termin: 26-27  czerwca 2015

Miejsce: St.Dworek-Skwierzyna   Tu płynął kard. Karol Wojtyła!

Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych i niezdecydowanych: niedziela 17.05 po Mszy św. o godz. 12 00 w salce parafialnej.

Obowiązkowe spotkanie dla uczestników spływu   (ważne informacje): 17.05 niedziela po Mszy św. o 12 00 w  salce parafialnej.

Koszt: 65 zł na osobę .

Promocja! Dla naszych Parafian, którzy zapiszą się do 17.05.2015 cena promocyjna tylko 40 zł na osobę!

W cenie zawarte: przejazd tam i z powrotem, wypożyczenie kajaków, dowiezienie na miejsce wodowania i  z powrotem, ubezpieczenie.  Noclegi: w namiocie na polu namiotowym grupy „Traper 23”.  Żywienie: traperskie posiłki biwakowe.

Zapisy u ks. proboszcza do: 24.05- nieprzekraczalny termin !
Liczba miejsc ograniczona!

Przy zapisie wpłata zaliczki: 30 zł, której nie zwraca się w razie rezygnacji z wyjazdu.

Robert Perłakowski

tel. 667 179 107      mail: parafiamb@onet.

TAK WYGLĄDAŁ SPŁYW  OBRĄ WE WRZEŚNIU 2014: galeria tutaj