Płoty – Otwarcie boiska piłkarskiego, nadanie imienia i odsłonięcie tablicy Aleksandra Motykiewicza

Home / Bez kategorii / Płoty – Otwarcie boiska piłkarskiego, nadanie imienia i odsłonięcie tablicy Aleksandra Motykiewicza

W dniu 22 września 2018r. w Płotach po niezbędnych pracach zostało otwarte boisko piłkarskie przy współudziale władz gminnych, miejscowych, zaproszonych gości i sponsorów, przy udziale piłkarzy i miejscowych mieszkańców. Zostało nadane imię ALEKSANDRA MOTYKIEWICZA, wielkiego działacza w Plotach, pamiątkową tablicę odsłoniła żona Krystyna i syn.. Został rozegrany pierwszy miecz klasy A, między miejscową drużyną piłkarską  Start Płoty a drużyną Relax Grabice. Biorący udział w otwarciu boiska zostali zaproszeni na skromny poczęstunek. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się odbudowania boiska.