Niedziela Zwykła – 4c 2019r.

Home / Bez kategorii / Niedziela Zwykła – 4c 2019r.

„Panie Ty leczysz złamanych na duchu” – Psalm

Sobota: Intencja Apostolstwa Modlitwy:

Aby z wielkodusznością były otoczone opieką ofiary handlu ludźmi, przymusowej prostytucji i przemocy.

 1. W dniu dzisiejszym msze św. o g. 8:00, 10:00, 12:00
 2. Codziennie msze św. o g. 17.00;  podać intencje mszalne oprócz poniedziałku
 3. Waszym modlitwom polecam tegoroczne rekolekcje wielkopostne.      Termin: 17-24   marca 2019r.
 1. Modlimy się o pokój w świecie.
 2. Jak co roku będzie zbierany ofiary na sprzątanie kościoła naszego kościoła i salki. Bardzo proszę osoby, które zbierały w ubiegłym roku, aby i w ty roku podjęły się tego zadania. Każda rodzina składa po 30zł na rok. Bóg zapłać.
 3. Poświęcenia:– 5. lutego – wtorek – chleb w św. Agaty – poświęcenie chleba, proszę o przyniesienie kromki chleba do poświęcenia  http://www.traditia.fora.pl/swieci-i-blogoslawieni,64/sw-agata,2300.html

7.. Przypominam o 1% z podatku na CARITAS Wystarczy podać numer KRS: 0000226818 .Na stoliku znajdują się Caritasowskie folder. Każdy grosz się liczy. Dzięki tym ofiarom zostały sfinalizowane projekty pomocowe wielu diecezjan.

 1. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom, na remont kościoła zebrano na tacę 27.01 – 900.00zł
 2. Polecam prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego, Małego Gościa
 3. W przyszłą niedzielę: zbiórka do puszki na potrzeby hospicjów

– o g. 10.00 msza św. z udziałem dzieci klas drugich i ich rodziców; po mszy – spotkanie formacyjne

 1. Kolęda zakończona . Wizyta duszpasterska trwa cały rok. Zakończyłem kolędę w naszej parafii.  W imieniu zespołu kolędowego: ks. proboszcz i  ministranci bardzo serdecznie dziękuję Miłym Parafianom za serdeczne przyjęcie, złożone ofiary i poczęstunek. Złożone ofiary, w części przeznaczone będą na nasze diecezjalne sanktuarium Maryjne w Rokitnie, a także na konto parafialne kościoła. Smutne jest to, że wiele rodzin mieszkających w naszej parafii nie przyjęło księdza proboszcza i ministrantów po kolędzie.
 2. Proszę o pomoc w rozebraniu żłóbka i choinek na wtorek na g. 14:30

Życzę Wszystkim pogodnej niedzieli,  błogosławieństwa Bożego, dobrego zdrowia i wstawiennictwa świętych Patronów na cały tydzień

ks. Antoni Łatka

proboszcz

Płoty, dnia 02.02.2019r.