Niedziela Zwykła 31 B – 2018

„Będziesz miłował, Pana Boga swego z całego serca…”

0 –  SOBOTA – zmiana tajemnic różańcowych

Intencje Papieska: Aby język serca i dialogu, przeważał  zawsze nad językiem oręża

1. NIEDZIELA – 4 października 2018r.

– msza św. o  8.00, 10.00 , 12.00

– dzisiaj myśliwi obchodzą święto swego Patrona św. Huberta – życzymy im bezpiecznych i udanych łowów

– po mszach św. – modlitwa za zmarłych – wypominki.

1. Codziennie msza .św. o g. 17.00 po mszy – wypominki i modlitwa za zmarłych
  2. . W dniach 1-8.XI. wierni, którzy nabożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, zyskują odpust dla dusz w czyśćcu cierpiących pod warunkami: stan łaski uświęcającej,, komunia św, odmówienie Wierzę…/krótkie/ i jakąkolwiek modlitwę w intencji Ojca św.
  3. Bóg zapłać za troskę o nasz kościół. W ubiegłą niedzielę zebrano na tacę 1200zł. 1/3 przekazano  na Pomoc Kościołowi w Potrzebie – w tym roku pomagamy chrześcijanom w Pakistanie. Na konserwację dzwonów firmie Prais z Poznania zapłaciłem 500zł,- to dzwonienie w minioną środę w południe było znakiem prac konserwatorskich., przeprasza a zamieszanie, na konto remontu wpłaciłem 400zł
  4. W przyszłą niedzielę 11 listopada:

– będziemy obrodzić 100 rocznicę odzyskania Niepodległości Polski po 123 latach niewoli pod zaborami.` Jest to wielka uroczystość patriotyczna, chciejmy się włączyć w te obchody, dziękując Bogu i milionom ludzi za odzyskaną wolność.  W Zielonej Górze z tej okazji są organizowane imprezy. Można się zapoznać z programem w środkach masowego przekazu.

– wszyscy jesteśmy zachęceni do wywieszenia naszej narodowej flagi na naszych posesjach.

1. Bóg zapłać za złożone ofiary
  2. Polecam prasę katolicką Niedzielę, Gościa Niedzielnego
  3. Wiele informacji z naszej diecezji możemy znaleźć na diecezjalnej stronie internetowej https://diecezjazg.pl/

Życzę  Wszystkim  dobrego wypoczynku, dobrego zdrowia i błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.

Płoty, 2018-11-04