Niedziela zwykła 18b 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dnia 01.08.2018r. został wprowadzony na urząd proboszczowski przez ks.dziekana nowy proboszcz ks. Antoni Łatka, który bardzo serdecznie wita swoich nowych parafian. Dziękuję jednocześnie byłemu księdzu proboszczowi ks. Robertowi za duszpasterską i administracyjną troskę o parafię.
  2. Msze Święte w ciągu tygodnia codziennie  o godzinie 18:00.
  3. Jutro, tj. dn.06.08.2018r. przypada święto Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
  4. Biskupi polscy apelują  o 100 dni trzeźwości na 100-lecie Niepodległości Polski – list biskupów.
  5. Modlimy się za pielgrzymów idących na Jasną Górę.
  6. Modlimy się o deszcz.
  7. Polecam prasę katolicką.
  8. W sobotę modlimy się za chorych.
  9. W środę zapraszam na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
  10. Intencje mszalne wywieszone są w gablotach, na cały miesiąc sierpień.
  11. Główne uroczystości dożynek diecezjalnych w Rokitnie odbędą się 15 sierpnia bieżącego roku o godzinie 12:00. Jesteśmy zaproszeni. Mszy Świętej przewodniczyć będzie biskup. Zachęcam do udania się na dożynki we własnym zakresie.
  12. Wszystkim życzę Bożego błogosławieństwa, stawiennictwa świętych patronów i dobrego świątecznego wypoczynku.

ks. Antoni Łatka

Płoty, dn. 05.08.2018r.