Niedziela 25b – 2018r.

„Każdego dnia będę Ciebie błogosławił”

1. W dniu dzisiejszym :

– msze św. o  g. 8.00 10.00, 12.00

– o g. 10.00 -spotkanie rodzicami dzieci klas: pierwszych, drugich i trzecich; tematy związane z katechezą i terminem I komunii św.

– zbiórka do puszki na KUL

–   ROKITNO  – Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców

– JASNA GÓRA – ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw

ZIELONA  GÓRA  w kościele  św. Brata Alberta Chmielowskiego  – ul. Źródlana 33 –  Wieczór dziękczynienia ze Świętym Ojcem PIO: o g. 18.00 Różaniec, 18.30 – msza św. 19.30 – nabożeństwo .

www.ojciec-pio.zgora.pl ; facebook.com/ojciecPiozielonagora

Młodzież ta (ponad gimnazjalna) w tym tygodniu  poprosi swoich katechetów o wpis do Indeksu, że chodzi na katechezę i ocenę z katechezy z czerwca br.  Wszystkie Indeksy młodzież  złoży u p. katechetki Krysi do piątku włącznie.

1.  Zachęcam do gorącej modlitwy w intencji Ojczyzny, zwłaszcza jesiennych wyborów do Samorządu.

3.Codziennie – msze św. o g. 18.00 – oprócz poniedziałku i wtorku

1. Serdeczne podziękowania – Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę,
  2. Intencje mszalne.
  3. Polecam Waszym modlitwom naszą wspólnotę parafialną
  4. Zachęcam do kupowani prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa,
  5. W sobotę przypada święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  6. W przyszłą niedzielę:  – o g. 10.00 – przychodzi młodzież przygotowująca się do bierzmowania, po mszy św. spotkanie formacyjne